Не ми їм приготували таку участь - Буданов на день народження розрізав торт з "картою росії"

Керівнику Головного управління розвідки Міноборони України Кирилу Буданову подарували торт у вигляді карти росії. Його він розрізав на шматочки, - повідомляє ТСН

Зазначається, що на день народження Буданову подарували торт у вигляді карти росії, пригадавши ту, яка є у кабінеті керівника військової розвідки України. Після цього Буданов взявся різати "карту РФ". 

Раніше Кирило Буданов пояснював, що ця карта з'явилась у його кабінеті на початку березня. Він наголосив, що зараз росіяни почали всерйоз до цього ставитись та боятись такого майбутнього. 

“Єдине, що я можу сказати з цього приводу: це не ми їм приготували таку участь, це вони самі себе до цього довели”, - відзначив він.


Зазначимо, що 4 січня керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов святкує своє 37-річчя. 

Кирило Буданов - це бойовий офіцер із значним військовим досвідом. У серпні 2020 року президент Зеленський призначив Буданова на посаду керівника української військової розвідки. 

Саме Буданов першим передбачив війну росії проти України та вважає, що після поразки на фронті країну-агресорку чекає розпад. Керівник військової розвідки народився у Києві, закінчив Одеський інститут Сухопутних військ. Проходив службу в спецназі. Буданов одружений із волонтеркою та радницею голови КМДА - Маріанною Будановою. 

Розвідник брав участь у війні на Донбасі та був тяжко поранений. Серед його заслуг те, що він брав участь у масштабних обмінах полоненими між РФ та Україною.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Країна
03.02.2026
15:00

Чому у січні 2026 року ВПО залишилися без виплат, та що робити

Йдеться про сотні тисяч людей, які залишилися без грошей у зимовий період, у розпал війни та відключень електроенергії. Для багатьох із них припинення пенсії означає неможливість оплатити житло, ліки або базові потреби.
Світ
02.02.2026
18:29

“Зараз головна проблема – це сама кількість російських дронів”. Західні медіа про Україну і війну

Лише шість відсотків заявили, що надавали допомогу учасникам “спеціальної військової операції” Росії. Ілля Костюков, політичний активіст і адвокат з Бєлгорода, каже, що багато солдатів просять його допомогти їм розірвати військові контракти...
Всі статті