"Не можна "п**діти на шанованих людей": у російському Іжевську погрожують журналістам, які пишуть про виробника безпілотників

Російським журналістам, які пишуть про компанію Zala Aero - російського виробника безпілотників в Іжевську - погрожують розправою. Про це з посиланням на самих журналістів повідомили місцеве видання "Ижевский вестник", яке і представляли журналісти, а також видання "ASTRA" 1 лютого.

"Журналісти стверджують, що спочатку їм телефонували і писали з погрозами. У ніч із 27 на 28 січня хтось викрав їхнього колегу - Скворцова Олександра", - ідеться в повідомленні. 

"Близько першої години ночі 28 січня Олександр вийшов із будинку по вулиці Союзна - забрати ексклюзивні матеріали від інформатора. Пригальмував автомобіль, і Сашу успішно упакували туди три типи. ... У машині нічого не пояснювали. Поки не привезли на місце. Саня припускає, що це був підвал, судячи із запаху. Там один із викрадачів дохідливо пояснив, що не можна "п**діти на шанованих людей і чіпати "Zala Aero". Його били - професійно, без слідів. Погрожували розправою з близькими і всією нашою командою", - цитується повідомлення журналістів. 

Вони зазначають, що вирушили до поліції, але там відмовилися реєструвати їхню заяву, "...пославшись на відсутність доказової бази". 

Журналісти припускають, що це пов'язано з Олександром Захаровим, співвласником і головним конструктором "Zala Aero" - його нібито зачепили матеріали про його сімейну корпорацію з виробництва БПЛА, "...яку успішно підживлюють із федерального бюджету". 

"Ми не володіємо ресурсами, здатними протистояти "Zala Aero". Тому поки беремо паузу", - заявили журналісти.

Раніше повідомлялося, що в Нижньому Новгороді РФ на п'ять діб заарештували дівчину в "райдужних" сережках за "екстремістську символіку".

 

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті