Не лише Харківський напрямок: офіцер НГУ розповів, що окупанти намагаються вклинитись по всій лінії оборони останніми тижнями

Противник за останні декілька тижнів значно активізував свої ресурси, намагаючись прорвати українську оборону, і це стосується не лише Харківського напрямку, а всієї лінії бойового зіткнення. Про це повідомляє офіцер бригади "Рубіж" Національної гвардії України Володимир Черняк в ефірі “Ми-Україна”.

"Це не є характерною особливістю Харківського напрямку, це стосується всієї лінії боєзіткнення. Одна з логічних причин цьому - наближення зими, так як всі розуміють, що зимою бойові дії, зокрема, активні штурмові  з обох сторін сповільнюються через неможливість застосування багатьох видів озброєння, бездоріжжя тощо", - пояснив Черняк.

За його словами, важливу роль у стримуванні штурмів відіграють FPV-дрони, які стали ключовим елементом озброєння бригади "Рубіж".

"Наша бригада свого часу зробила ставку на цей вид озброєння, і ми не прогадали. Завдяки цим дронам вдається майже цілі штурми противника відбивати", - підкреслив офіцер бригади "Рубіж".

Як повідомлялося, заява російських пропагандистів про те, що російська диверсійно-розвідувальна група (ДРГ) зайшла у село Гремʼяч на Чернігівщині не відповідає дійсності. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
14.08.2025
13:14

Туристичний сезон‑2025 в окупованому Криму: черги, відключення інтернету, високі ціни та страх атак

Окупаційна влада називає сезон‑2025 найкращим за п’ять років. "Міністерство курортів Криму" повідомило, що з початку року до 31 липня півострів прийняв 3,74 млн відпочивальників, що на 14 % більше, ніж за аналогічний період 2024 року.
Країна
13.08.2025
09:56

Україна запустила механізм визнання навчання в окупації: що це означає і як працюватиме на практиці

Понад півтора роки в українському суспільстві чекали на ухвалення постанови Кабінету міністрів, яка б запустила механізм визнання результатів навчання, здобутого громадянами на тимчасово окупованих територіях.
Світ
12.08.2025
10:15

«Вихід російсько-американських відносин із стратегічного глухого кута впирається в український конфлікт». Російські ЗМІ про Україну

Літаври в Москві все голосніше і голосніше! Немає більш епохальної події, ніж зустріч великого Путіна з Дональдом Трампом – і зовсім не випадково(!) – «на колись російській, а нині американській Алясці».
Всі статті