Не льотний склад: у Повітряних силах України розповіли, хто саме навчався у Франції

Речник Повітряних сил України Юрій Ігнат заявив, що інформація французького видання Le Figaro про навчання українських пілотів у Франції на літаках Mirage не відповідає дійсності. Відповідну заяву він зробив в етері "Радіо Свобода", -  передає "Європейська правда".

"Зараз іде інформація про те, начебто наші пілоти навчаються півтора місяця у Франції на літаках Mirage. Хотів би одразу спростувати, щоби не було перекручень різних фактів", – зазначив Ігнат.

Речник Повітряних сил додав, що різні держави справді пропонують Україні власні майданчики "для можливого, потенційного, майбутнього навчання на той тип, який буде обраний колегіально в консультаціях із нашими західними партнерами".

"Проходили у Франціі навчання в нас авіанавідники, проходили курси виживання для авіаторів, але про навчання саме льотного складу зараз не йдеться", – підкреслив він.

Як повідомлялося, французька газета Le Figaro написала, що група українських пілотів ще в лютому прибула у Францію для опанування багатоцільових бойових літаків Mirage 2000.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті