Не чує і мочиться кров'ю: у російській армії мобілізованого після 2 контузій на війні знову відправили воювати на Харківщину

В армії окупантів мобілізованого з Тульської області після двох контузій відправили виконувати бойові завдання в Харківській області. Він не може тримати зброю через тремтіння в руках, майже не чує і мочиться кров'ю, - повідомляє російський паблік «Осторожно, новости» 26 серпня. 

«34-річного Олексія Сапунова призвали на СВО під час мобілізації. Він служить другий рік і за цей час двічі потрапив під удар безпілотників. Першого разу, у лютому 2024-го, дрон атакував бліндаж, де перебував Олексій: його засипало землею, але він зміг вибратися і дійти до товаришів по службі. Другий раз трапився зовсім нещодавно, 25 липня Олексій перебував на бойовому завданні в Харківській області: ЗСУ засікли його за сигналом рації і вдарили БПЛА. Сапунов вижив і ще два тижні продовжував виконувати завдання командування», - розповідає історію росіянина паблік.

«Після повернення в табір у Олексія почали відмовляти нирки, зараз він мочиться кров'ю. Руки військовослужбовця «ходять ходуном», він не може контролювати їхні хаотичні рухи. Крім цього, Сапунов пошкодив барабанну перетинку лівого вуха, через що майже не чує. Польові медики підтвердили всі травми мобілізованого і рекомендували лікування в госпіталі. На думку лікарів, Олексію не можна брати участь у бойових діях, бо в нього може відірватися тромб.Учора його відправили на чергове бойове завдання в Харківській області», - йдеться в повідомленні.

При цьому Сапунов неодноразово писав рапорти офіцерам і вимагав лікування. У відповідь йому пригрозили кримінальною справою про дезертирство, ямою і підвалом у Зайцевому.

Дружина військовослужбовця також розповіла журналістам пабліка, що в травні Олексій підписав контракт, бо термін служби мобілізованих не обмежений, а за контрактом хоча б передбачені пільги і виплати за поранення. У підсумку сім'я Олексія не отримала жодних грошей. У червні військовослужбовцю також обіцяли вручити медаль «За відвагу» і Георгіївський хрест за порятунок поранених, але після скарг на здоров'я командування «забуло» про це.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті