"Не чекаємо свят, а чекаємо обмінів". Рідні захисників Маріуполя, які досі у полоні, провели акцію у Львові

У Львові рідні полонених з Маріуполя вийшли на акцію, щоб привернути увагу суспільства, - пише "Суспільне", посилаючись на коментарі організаторів.

За їх словами, вони намагаються привернути увагу до відсутності обмінів, а також вкотре нагадати про необхідність дій міжнародних організацій, зокрема "Червоного хреста" і ООН.

Рідні захисників зібралися біля Оперного театру близько 12:00. Із собою вони принесли плакати із закликами: "Не мовчи — полон вбиває", "Моє серце майже два роки у полоні", "Де Азов?" та іншими.

"Ми прагнемо, щоб кожен пам'ятав про оборонців "Азовсталі", які понад 560 днів знаходяться в катівнях ворога, та боровся за їхнє визволення. Пам'ятайте, що полон — не опція збереження життя, що полон — вбиває. Що поки ви займаєтесь буденними справами, можете спокійно жити, кохати, пити каву, їсти смачну їжу, що приготувала мати або дружина, гуляти зі своїми дітьми, купувати подарунки близьким до Різдва — їх другий рік катують", — кажуть організатори.

Серед учасників акції — мама 22-річного військовополоненого захисника Маріуполя Надія. Жінка розповіла, що у її сина день народження у травні. Два роки це свято він зустрічає у полоні.

"Хочеться звернути увагу на діяльність всесвітніх організацій, щоб наша влада на них тиснула, тому що наших звернень вони не чують. У планах щосуботи або через суботу виходити на акцію, тому що до того нас просили не робити акцій до кінця листопада. Листопад закінчився, а досі ніяких обмінів", — каже мама військовополоненого Надія.

Акція у Львові тривала більше години. Такі ж акції 10 грудня відбулися у Вінниці, Одесі та Черкасах.

 

Статті

Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Всі статті