Наєв на Чернігівщині нагородив прикордонників, які вступили у вогневий контакт з диверсантами

Командувач Об'єднаних сил Збройних Сил України, генерал-лейтенант Сергій Наєв приїхав нав позиції прикордонників на Чернігівщині, де нагородив 4 воїнів. Про це він повідомив у соцмережах 4 серпня.

"Під час роботи на Чернігівщині відвідав позиції прикордонників. Перевірив стан та умови несення служби, обговорив з командним складом обстановку на ділянці державного кордону та питання взаємодії підрозділів силових відомств, що входять до складу Сил оборони", - пише генерал.

"Користуючись нагодою, мав честь вручити відзнаки «За службу та звитягу» чотирьом прикордонникам, які, перебуваючи на спостережному пункті, на лінії державного кордону з росією виявили ворожу ДРГ. Воїни вчасно вступили у вогневий контакт та вмілими діями змусили диверсантів вдатися до втечі. Слава Україні!", - додав Наєв.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті