Навіть ніч не перешкода - прикордонники на Донбасі знищили укріплення окупантів

Українські прикордонники в Донецькій області знищили ворожу групу в нічному бою за допомогою дрона. Про це 31 березня повідомила пресслужба ДПСУ.

"У темну пору доби за допомогою дрона з тепловізійною камерою прикордонники-аеророзвідники виявили ворожу групу у фортифікаційній споруді", - повідомили представники Держприкордонслужби.

У підсумку за вказаними координатами наші артилеристи завдали удару, який зруйнував укриття окупантів.

"А близько 5 загарбників більше ніколи не зустрінуть світанку", - додали прикордонники.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українські прикордонники під Бахмутом знищили дві групи вагнерівців.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті