НАТО створює нове командування у Німеччині для підтримки України у навчанні, логістиці й розвитку військ

Для підтримки України у навчанні, координації, оснащенні, логістиці й розвитку військ НАТО створює нове командування у Вісбадені в Німеччині. Про це повідомив директор з питань Європи у Раді з нацбезпеки США Майкл Карпентер, пише "Голос Америки Українською" 11 липня.

"НАТО створює ціле нове командування у Вісбадені у Німеччині для підтримки України у навчанні, координації, оснащенні, логістиці, розвитку військ", - сказав Карпентер.

Зазначається, що Ентоні Блінкен наголосив, що НАТО вперше матиме спеціальний командний центр для країни, яка хоче приєднатися до альянсу, і це прискорить вступ України. 

"А деякі обіцяні Україні винищувачі F-16 вже в дорозі", - сказано в повідомленні. 

Раніше повідомлялось, що Байден закликав НАТО зміцнити оборонний потенціал, оскільки РФ вже перейшла на "воєнні рейки".

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті