НАТО обговорює можливість захисту неба над Західною Україною - ЗМІ

Деякими країнами НАТО обговорюється захист повітряного простору Західної України зенітними комплексами альянсу. Про це повідомляє Телеграм-канал "BILD на русском".

Зазначається, що ініціатором "розширеної ППО" виступає Польща, але остаточного рішення поки що немає.

Крім того, за даними BILD, низка країн НАТО, зокрема Велика Британія, Канада та Естонія, готові в майбутньому доправляти зброю і боєприпаси не тільки до кордонів України, а й далі до лінії фронту.

Наразі в кількох західних країнах розробляється концепція "передової логістики", вказується в повідомленні.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Італії відповіла на заклик дозволити Україні бити по території РФ зброєю НАТО.

Статті

Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Луганськ
12.06.2024
11:23

Екологічна катастрофа, невідворотність покарання для колаборантів та проблеми луганських підприємців: больові точки Луганщини очима Артема Лисогора

Менше 50 – НЕ тисяч, а ОСІБ. Те, що кількість мешканців вільної території Луганщини обчислюється не ТИСЯЧАМИ ОСІБ, а ОСОБАМИ, складно пояснити навіть колегам-журналістам з інших частково окупованих регіонів України. Бо в це важко повірити...
Всі статті