Наслідки ракетного удару ЗСУ по російських окупантах на полігоні під Волновахою: 65 убитих

Наслідки ракетного удару ЗСУ по російських окупантах на полігоні під Волновахою: 65 убитих і сотні поранених

 Як повідомлялося раніше, 20 лютого близько 9 ранку було завдано ракетного удару по військовому полігону, розташованому в окупованому Трудовому Донецької області. На цьому об'єкті проводилося навчання військовослужбовців 39-ї окремої гвардійської мотострілецької бригади (Южно-Сахалінськ). Командир 29-ої армії, генерал-майор ЗС РФ Олег Моїсеєв влаштував шикування особового складу. У цей момент захисники України завдали по полігону ракетного удару. Попередньо загинули 65 окупантів.  

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті