Наслідки кібератаки української розвідки: сайт міноборони РФ не працює вже добу

Сайт міністерства оборони РФ не може впоратися з наслідками кібератаки ГУР.: сервіси не працюють вже добу. Про це повідомляє у Telegram ГУР Міноборони України 5 березня.

"Міністерство оборони держави-агресора росії не може впоратись із наслідками кібератаки ГУР МО України. Станом на 5 березня 2024 року офіційний сайт силового відомства ворога досі «лежить».  Заблокованими залишаються IP-телефонія, домени міноборони рф, а також ― сервери, які забезпечували електронний документообіг ворожої структури", - йдеться у повідомленні. 

Як повідомлялося,  4 березня хакери Головного управління розвідки влаштували масштабну DDoS-атаку на сервери Міноборони Росії.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті