"Наша сім'я знову буде разом": дружина Зеленського розповіла, яким бачить майбутнє свого чоловіка

Олена Зеленська заявила, що не хоче, щоб її чоловік був президентом на наступний чи наступні терміни - натомість хоче "...жити разом, з чоловіком і дітьми". Про це Зеленська розповіла виданню "The Economist" у подкасті, опублікованому 1 грудня.

"Я не хочу, щоб він був президентом на наступний термін або на два наступні терміни. ...Наша сім'я знову буде разом. Будемо жити разом, з чоловіком і дітьми. Весь час. Візьмемо відпустку і поїдемо кудись, навіть не знаю, куди завгодно, але гуртом, всі четверо (у подружжя двоє дітей. - "ОстроВ"). І ця відпустка буде тривалою – цілий місяць. А вже після цього ми подумаємо, що робити далі, він і я", - сказала Зеленська.

Вона зазначила, що, на її думку, її чоловікові так само, як їй разом з ним, треба "знайти щось нове у цьому житті" й виразила впевненість у тому, що у них достатньо креативності, щоб придумати собі цікаве заняття.

Раніше, у жовтні Володимир Зеленський заявив, що балотуватиметься на другий термін, якщо війна росії проти України триватиме.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті