"Нас на*бали і вас на*бут". У РФ дружини "мобіків" опублікували маніфест і петицію проти безстрокової мобілізації

У РФ дружини мобілізованих опублікували маніфест і петицію проти безстрокової мобілізації. Текст звернення розмістив телеграм-канал "Путь домой", що об'єднує родичів мобілізованих.

У маніфесті дружини і родичі мобілізованих звертаються до росіян із "благанням про допомогу" і скаржаться, що держава відвернулася від тих, хто поїхав воювати, та їхніх сімей. Ось що пишуть його автори:

"Нас зраджують і винищують свої ж. Нас на*бали і вас на*бут . Адже весь цей час нам тільки показували ліниву стабільність, надійність, безпеку. Ми пам'ятаємо, як президент обіцяв, що резервістів не призвуть, що завдання на СВО виконують тільки професійні добровольці. А потім наших улюблених забрали на Україну. Обіцянки за фактом виявилися пустушкою. Багато хто не повернеться ніколи. Мобілізація виявилася страшною помилкою. Нас покарали за нашу законослухняність. За ширму стабільності для більшості наші чоловіки платять кров'ю, а ми - здоров'ям і сльозами", - йдеться в маніфесті. 

Автори маніфесту зазначили, що "в майбутньому ніхто не захищений від їхньої долі". Вони назвали ситуацію в країні абсурдною і розкритикували президента РФ путіна, при цьому висловивши надію, що він ще "почує їхні сподівання".

"2024-й президент оголосив роком сім'ї. Іронічно, враховуючи, що дружини виють без чоловіків, діти ростуть без батьків, а багато хто вже залишився сиротами. А сатаніст-людожер, який вчинив рецидив після першого ув'язнення, виходить на волю через півроку, спокутувавши серійні вбивства на СВО. Є все ж таки почуття гумору в нашого президента! Мабуть, нашу з вами Батьківщину звільняють для вершків суспільства: маніяків, алкашів, мігрантів, непомірно багатих чиновників і їхніх діточок (чому вони не в окопах, до речі?)" - свідчить текст.

"Шлях додому" також закликав підписати петицію за повернення мобілізованих і встановлення граничного терміну служби. Автори петиції зазначають, що їх "не цікавить розгойдування човна і дестабілізація політичної обстановки" в країні.

Нагадаємо, у Новосибірську та інших містах РФ не дозволили мітинги дружин російських мобілізованих. 

Як повідомлялося, у Москві після отримання повістки з військкомату застрелився молодий чоловік. 

Також повідомлялося, що мобілізований із Бурятії інсценував свою смерть, щоб не повертатися на війну. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті