Нардепу Арістову вручили підозру після скандалу через відпочинок на Мальдівах

Народному депутату Юрію Арістову, якого журналісти викрили під час відпочинку на Мальдівах, вручили підозру. Про це Державне бюро розслідувань повідомляє 27 липня у Телеграмі.

Встановлено, що нардеп вніс до офіційних документів завідомо недостовірні відомості щодо терміну його перебування за кордоном, мети відрядження, країни перебування та часу повернення до України.

Зазначається, що це було зроблено для відпочинку депутата з його сім’єю в одному із готелів на території Мальдівської Республіки.

"Генеральний прокурор повідомив про підозру народному депутату у внесенні службовою особою завідомо неправдивих відомостей до офіційних документів (ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України)", - ідеться в повідомленні.

Як повідомлялося, нардеп від партії "Слуга Народу" Юрій Арістов, якого у середині липня помітили на відпочинку в 5-зірковому готелі на приватному острові Ітхаафуш на Мальдівах, написав заяву про складання депутатських повноважень. 

Напередодні СБУ і ДБР провели в нього обшуки, а Верховна Рада на засіданні 27 липня позбавила його мандата.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті