Нардеп Юрчишин вимагає порушити карну справу проти пропагандистки Панченко

Проросійську пропагандистку Діану Панченко, відому своєю роботою на телеканалі NewsOne, можуть притягнути до карної відповідальності за інтерв'ю з українськими полоненими у тимчасово окупованому Донецьку. Про це повідомив народний депутат України Ярослав Юрчишин у своєму телеграм-каналі.

Юрчишин зазначив, що передивившись відео на ютуб-каналі "Панченко", він написав депутатське звернення до правоохоронних органів із проханням щодо перевірки діяльності пропагандистки.

"Пропагандистка руского міра зняла репортаж із тимчасово окупованих українських міст, у якому українці із Донецька та розбитого Маріуполя виправдовують російську агресію. Схоже, що виготовлення такого сюжету разом із людьми, що потерпають від росії та знаходяться в окупації, цілком підходить під частину другу статті 436-2 КК України. Сподіваюся на швидку реакцію та послідовні дії від наших правоохоронних органів щодо любительниці компромісів із окупантами", - написав депутат.

Він також приклав скан-копії звернення.

Як повідомлялося раніше, колишня співробітниця телеканалів Віктора Медведчука приїхала до тимчасово окупованого Донецька.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті