Наразі зафіксовано 292 факти сексуального насильства окупантами над українцями - Лубінець

Правоохоронні органи задокументували 292 випадки сексуального насильства, вчинених російськими окупантами в Україні від початку повномасштабної війни. Про це повідомив омбудсмен Дмитро Лубінець у Телеграм.

За його словами, найбільше злочинів військові РФ, яких "не зупиняє ні вік, ні стать", вчинили на території Херсонської, Донецької, Київської та Харківської областей. Постраждали від дій окупантів українські діти, жінки та чоловіки.

"Наш пріоритет – допомога людині, а також співпраця з відповідними органами задля фіксування воєнних злочинів та збору доказів за міжнародними стандартами. Для України важливо, аби дії злочинця були доведені та покарані. Ми маємо робити все, щоб захистити й полегшити страждання тих, для кого ця війна змінила життя на "до" і "після", – написав Лубінець.

У січні цього року Національна поліція України повідомила, що розслідує 77 випадків сексуальних злочинів проти українців. Натомість реальна статистика подібних злочинів може бути значно більшою.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті