"Наполеон – Євросоюз, Безухів – ліберал": росіяни виховуватимуть театральну публіку Донецька за 100 мільйонів рублів

Російський президентський фонд культурних ініціатив виділив 27 млн рублів на «патріотичну оперу-драму Le prince André. Князь Андрій Болконський”, яку мають поставити у театрі Донецька. Автори постановки порівнюють Наполеона з Євросоюзом, а П'єра Безухова із сучасними лібералами, - повідомляє телеграм-канал "Обережно Новини".

"У заявці йдеться, що ще 72,5 млн рублів витратять автори проекту, причому, хто це, невідомо. Заявником зазначена якась ІП Ганна Ланцова - за нашими даними, вона займалася консалтингом, а її чоловік відомий у РФ аудитор", - зазначають журналісти.

Автори відкрито пишуть, що через постановку займаються "патріотичним вихованням, адже зараз Росії протистоїть половина світу, а Донбас став непорушним бастіоном на шляху нацизму".

У самій же опері, за їхніми словами, багато речей, пов'язаних із сучасністю: Наполеон конвульсивно муштрує солдатів і говорить про необхідність приєднати росію до Європи, а це вже є "прообразом Євросоюзу". Крім того, пацифістські промови П'єра Безухова нагадують авторам риторику сучасних лібералів, проте противагою цьому стане "соборність російського народу".

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті