Намір передати Україні танки Leopard 2 офіційно підтвердила Іспанія

Іспанія офіційно підтвердила намір передати Україні танки Leopard 2. Про це заявила міністерка оборони Іспанії Маргарита Роблес, пише Reuters 25 січня.

"Іспанія готова працювати з нашими союзниками, щоб зробити все необхідне, включаючи відправку Leopard 2, навчання використанню цих танків, а також допомогу в їх утриманні", – заявила Роблес.

Роблес зазначила, що Мадрид діятиме в координації зі своїми західними союзниками, щоб допомогти Україні відбити вторгнення росії.

Раніше повідомлялось, що Німеччина назвала терміни початку навчань ЗСУ на танках Leopard 2.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті