Намагався влаштуватися до Сумської ОВА: СБУ затримала російського агента

Служба безпеки України затримала російського агента, який намагався влаштуватися на роботу до Сумської обласної військової адміністрації. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"У результаті багатоетапної спецоперації у Сумах затримано агента фсб, який отримав вороже завдання влаштуватися до Управління оборонної роботи обласної військової адміністрації. У разі успішного проникнення до лав держустанови він мав приховано збирати секретну інформацію про систему захисту регіону в умовах збройної агресії рф. Отримані відомості планував передавати ворогу через закриті канали електронного зв’язку з використанням заздалегідь відпрацьованих умовних символів", - розповіли в СБУ.

Зловмисником виявився мешканець міста Суми, якого для підривної діяльності завербувала ФСБ напередодні повномасштабного вторгнення. За вказівкою російської спецслужби він розвідував місця дислокації та переміщення Сил оборони на території регіону, а також збирав персональні дані місцевих правоохоронців та їхніх родин. Щоб максимально убезпечити російського агента від викриття, окупанти розраховувались за його «послуги» криптовалютою.

Наразі зловмиснику повідомлено про підозру по частині 2 статті 111 Кримінального кодексу України.

Як повідомлялося раніше, СБУ затримала під Києвом росіянку, яка дружила зі Стремоусовим та агітувала проти України. 

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті