"Намагалися вдарити по військово-морській базі": росіяни скаржаться на атаку дронами в Новоросійську

Кілька безпілотників намагалися атакувати військово-морську базу в місті Новоросійську (Краснодарський край РФ) увечері 4 січня. Про це повідомляють російські Телеграм-канали.

Спочатку там пролунали вибухи, після чого в небі над містом здійнявся стовп диму. Судячи з опублікованих фото, у Новоросійську спрацювала ППО. 

Як пише Телеграм-канал "Кримський вітер", відповідний кадр було отримано з міста "від шанувальників".

"Йде знищення ворожих БпЛА. Противник намагається атакувати нашу військово-морську базу", - стверджують російські пабліки.

Також повідомляється, що перед цим місцеві жителі помітили ракету, що пролітала над Новоросійськом, але поки невідомо, чи збили її.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.12.2025
09:00

Фінський досвід та уроки для України

Війну РФ проти України часто порівнюють із «Зимовою війною». Аналогій та паралелей справді багато. Але, хоча історія повторюється, вона ніколи не повторюється один до одного.
Донецьк
17.12.2025
22:10

Життя після шахти: як гірники Донеччини шукають себе після втрати копалень

«Я ледь зводив кінці з кінцями. Майже всі гроші уходили на оренду та продукти. Через це почались непорозуміння з дружиною. На жаль наша родина не витримала таких випробувань. Ми розстались..."
Світ
17.12.2025
12:03

«Прямо зараз потрібно кинути всі сили, щоб душити ворога». Російські ЗМІ про Україну

«Ми вже спостерігали, як адміністрація Дональда Трампа, зберігаючи загальну лінію на бажання припинити український конфлікт, змінювала переговорну позицію на протилежну. Київ розраховує, що спроба американської адміністрації натиснути на українську...
Всі статті