Намагалася з’їсти хабар: ДБР затримало посадовців МСЕК та міської лікарні, які вимагали гроші у військового

Працівники ДБР у взаємодії з СБУ  затримали посадовців Самбірської міжрайонної МСЕК та Турківської міської лікарні, які вимагали хабар у військовослужбовця за встановлення другої групи інвалідності його батькові. Про це повідомляє ДБР у Телеграм 29 вересня.

"Голова Самбірської МСЕК, керівники лікарсько-консультативної комісії Турківської міської лікарні обіцяли оформити відповідні документи за $3,2 тис. Гроші зловмисники отримували трьома траншами. Під час передачі останньої суми правоохоронці затримали у місті Турка "на гарячому" заступницю голови лікарсько-консультативної комісії", - зазначається у повідомленні.

Також, за інформацією ДБР, під час затримання посадовиця намагалася позбутися грошей – з’їсти $100, однак правоохоронці цьому завадили.

Як повідомлялось раніше, мешканці Торецька, яка інформувала рашистів про розташування ЗСУ в Донецькій області, загрожує довічне ув'язнення.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті