"Нам потрібні ці літаки". Успіх у наступальних діях неможливий без сучасних винищувачів - Ігнат

Успіху як у наступальних, так і в оборонних діях неможливий без повітряного прикриття літаками. Про це сказав речник командування Повітряних сил України Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

"Чекати літаків ми будемо у будь-якому варіанті. Без літаків нам буде дуже важко захистити нашу країну як у воєнний, так і у мирний час... Без переваги у повітрі, без повітряного прикриття зверху неможливо як у наступальних, так і в оборонних діях досягати гарного успіху", - заявив він.

За його словами, літаки покоління 4+ стануть частиною ППО України.

"Без цього ніяк. Нам потрібні ці літаки, щоб захистити наш народ, у першу чергу від повітряного тероризму. І ці літаки стануть частиною ППО", - пояснив Юрій Ігнат.

Він також розказав, що українським пілотам потрібно приблизно три місяці, щоб навчитися керувати сучасними західними літаками.

Як повидомлялося ранише, у Повітряних Силах розповіли, скільки українських пілотів вже готові воювати на винищувачах F-16.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті