Покарали за антиукраїнські погляди: у Харкові двох депутатів позбавили звання "Почесний мешканець Харківської області"

На сесії Харківської обласної ради було ухвалено рішення про позбуття звання "Почесний житель Харківської області" одразу двох депутатів. Про це розповіла голова Харківської облради Тетяна Єгорова-Луценко на своїй сторінці у Facebook.

"Депутати проголосували за позбавлення  звання Почесного громадяна Харківської області Ігора Райніна та Володимира Святаша. По суті, не перше, і не останнє рішення такого плану. Члени Експертної ради не раз налогошували, що список Почесних буде переглядатися", - розповіла Єгорова-Луценко.

У листопаді "Суспільне. Харків" повідомляло, що в облраду Харківської області надійшли звернення депутатів, які просили позбавити Райніна та Святаша статусу почесних громадян Харківської області. 

Ігор Райнін відомий тим, що очолював Харківську обласну державну адміністрацію, а також адміністрацію президента України.

Статті

Донбас
26.03.2023
20:37

Російські школярі в старших класах вивчатимуть творчість поетів із "ДНР". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Чи не охрініли вони в такий час? Роботи валом! Сміттярів не вистачає. Нехай топають у комунальники і наводять порядок, а не ниють і не отримують халяву. Медперсонал, будівельники, шахтарі потрібні...
Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Всі статті