Покарали за антиукраїнські погляди: у Харкові двох депутатів позбавили звання "Почесний мешканець Харківської області"

На сесії Харківської обласної ради було ухвалено рішення про позбуття звання "Почесний житель Харківської області" одразу двох депутатів. Про це розповіла голова Харківської облради Тетяна Єгорова-Луценко на своїй сторінці у Facebook.

"Депутати проголосували за позбавлення  звання Почесного громадяна Харківської області Ігора Райніна та Володимира Святаша. По суті, не перше, і не останнє рішення такого плану. Члени Експертної ради не раз налогошували, що список Почесних буде переглядатися", - розповіла Єгорова-Луценко.

У листопаді "Суспільне. Харків" повідомляло, що в облраду Харківської області надійшли звернення депутатів, які просили позбавити Райніна та Святаша статусу почесних громадян Харківської області. 

Ігор Райнін відомий тим, що очолював Харківську обласну державну адміністрацію, а також адміністрацію президента України.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті