Найманці "Вагнера" почали відходити з деяких позицій біля Бахмута – британська розвідка

Найманці російської приватної військової компанії "Вагнер", ймовірно, розпочали відхід з частини своїх позицій навколо міста Бахмут. Про це повідомляє Міністерство оборони Британії з посиланням на розвідку.

Власник ПВК Євген Пригожин 25 травня заявив, що виведення його сил із Бахмута почалося і що передача позицій міністерству оборони росії триватиме до 1 червня. Заступник міністра оборони України також підтвердив ротацію сил "Вагнера" в околицях Бахмута.

За даними британської розвідки, станом на 24 травня бойовики так званої "ДНР", ймовірно, увійшли до міста, щоб розпочати операції із зачистки.

"Протягом останніх тижнів елементи 31-ї бригади повітряно-десантних військ (ВДВ) росії, ймовірно, перемістилися з району Сватове-Кремінна для посилення флангів Бахмута", - зазначають у британському відомстві.

Станом на 16 травня українські війська зайняли 20 квадратних кілометрів на флангах Бахмута. Фахівці прогнозують, що ротація сил "Вагнера" продовжиться контрольованими етапами, щоб запобігти колапсу в оточенні навколо Бахмута.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті