Найманці "Вагнера" почали відходити з деяких позицій біля Бахмута – британська розвідка

Найманці російської приватної військової компанії "Вагнер", ймовірно, розпочали відхід з частини своїх позицій навколо міста Бахмут. Про це повідомляє Міністерство оборони Британії з посиланням на розвідку.

Власник ПВК Євген Пригожин 25 травня заявив, що виведення його сил із Бахмута почалося і що передача позицій міністерству оборони росії триватиме до 1 червня. Заступник міністра оборони України також підтвердив ротацію сил "Вагнера" в околицях Бахмута.

За даними британської розвідки, станом на 24 травня бойовики так званої "ДНР", ймовірно, увійшли до міста, щоб розпочати операції із зачистки.

"Протягом останніх тижнів елементи 31-ї бригади повітряно-десантних військ (ВДВ) росії, ймовірно, перемістилися з району Сватове-Кремінна для посилення флангів Бахмута", - зазначають у британському відомстві.

Станом на 16 травня українські війська зайняли 20 квадратних кілометрів на флангах Бахмута. Фахівці прогнозують, що ротація сил "Вагнера" продовжиться контрольованими етапами, щоб запобігти колапсу в оточенні навколо Бахмута.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті