Найбільший у Китаї виробник побутової техніки закриває завод у росії

Найбільший китайський виробник побутової техніки Haier вирішив ліквідувати російську юрособу італійського бренду Candy, що належить йому. Завод у Кірові - АТ "Веста" - збираються закрити через низьку прибутковість, виробництво вже зупинено, повідомило джерело російського видання "Коммерсант".

За його словами, спочатку передбачалося, що підприємство працюватиме і на європейський ринок - на ньому мали випускати до 1 млн одиниць техніки на рік. Однак через початок війни проти України і санкції виробництво скоротилося до 300-400 тисяч одиниць. Співрозмовник видання зазначає, що 2023 року виручка ТОВ "Канді С. Н. Г." значно впала, що призвело до збитку.

Під час ліквідації заводу частину співробітників звільнять, а частину переведуть у Haier. Оскільки на цьому виробництві стоять застарілі лінії, воно може бути продано за ціною нерухомості.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті