Найбільший поза Гаагою: Міжнародний кримінальний суд відкрив офіс у Києві

Міжнародний кримінальний суд відкрив польовий офіс у Києві. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні 14 вересня.

"В Україні запрацював польовий офіс Міжнародного кримінального суду, і це найбільше представництво суду за межами Гааги. І дуже добре, що є повна та злагоджена співпраця між Офісом Генерального прокурора, всіма українськими правоохоронними інституціями та Міжнародним кримінальним судом", - сказав він. 

Зеленський зазначив, що відкриття офісу МКС в Києві наближає відповідальність росії за злочини війни.

"Саме така співпраця допомагає нам наближати момент відновлення справедливості для України й усіх наших людей, які постраждали від цієї війни, – момент законних і заслужених вироків для російських злочинців", - наголосив президент.

За даними Офісу генпрокурора, головним напрямком роботи офісу Міжнародного кримінального суду в Києві буде розслідування справ, що перебувають на розгляді Суду від початку збройної агресії РФ проти України.

Як повідомлялося, правозахисники презентували подання до Міжнародного кримінального суду про геноцид, вчинений окупантами в Маріуполі.

Статті

Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Всі статті