Найбільшу кількість атак відбито на Курахівському напрямку - Генштаб

Максимальну кількість атак ворога - 19 - відбито на Курахівському напрямку з початку поточної доби. Про це йдеться в оперативній інформації Генштабу ЗСУ станом на 16:00 27 жовтня.

"Продовжуються бої поблизу Новоселидівки, Новодмитрівки, Курахівки, Максимільянівки, Антонівки, Курахового та Катеринівки на Курахівському напрямку. За уточненою інформацією, за сьогодні відбито 19 атак окупаційної армії, дві атаки тривають", - сказано в повідомленні.

Загалом від початку доби відбулося 84 бойових зіткнення.

Від ворожих артилерійських обстрілів з території росії постраждали райони населених пунктів Хрінівка, Блешня, Вороб'ївка Чернігівської області; Кореньок, Басівка, Новеньке, Ободи, Олександрівка, Бояро-Лежачі, Велика Берізка, Старикове, Лісне, Степанівка, Чернацьке Сумської області. Крім цього, ворог завдав авіаційних ударів по районах Степного, Біловодів, Басівки та Юнаківки, що на Сумщині, загалом скинувши 12 авіаційних бомб. 

На Харківському напрямку російські окупанти двічі штурмували оборонні рубежі українського війська у районі Вовчанська, наші захисники відбили атаки росіян. 

На Куп’янському напрямку противник 13 разів активно йшов на позиції наших підрозділів у районах Кіндрашівки, Синьківки, Колісниківки, Кругляківки, Лозової, Загризового, Першотравневого та Вишневого. Українські воїни стійко тримають оборону, шість боєзіткнень ще тривають. Ситуація контрольована. 

Сьогодні на Лиманському напрямку загарбницька армія здійснила дев’ять атак на позиції українців поблизу Чернещини, Новомихайлівки, Макіївки, Тернів, Зарічного, Серебрянки та Григорівки. 

На Краматорському напрямку загарбники здійснили дві штурмові дії за підтримки армійської авіації поблизу Оріхово-Василівки. 

На Торецькому напрямку росіяни намагалися витіснити наші підрозділи із займаних позицій неподалік Щербинівки та Нью-Йорка, де Сили оборони відбили чотири атаки. Окупанти активно застосовують авіацію на цьому напрямку, зокрема бомбардуванню піддаються райони Олександро-Калинового та Романівки.

З початку доби на Покровському напрямку противник вже здійснив 15 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій в районах Миролюбівки, Променя, Крутого Яру та Селидового. Сили оборони стримують натиск і на даний час відбили десять атак противника. Втрати ворога уточнюються.

На Времівському напрямку триває атака в районі Новоукраїнки, крім того, ворог скинув чотири керовані авіаційні бомби у район Великої Новосілки.

На Гуляйпільському та Оріхівському напрямках окупанти активно застосовували авіацію, так, в районі Малої Токмачки ворог скинув 12 КАБ та завдав по Білогір’ю двох ударів 40 некерованими авіаційними ракетами.

На Придніпровському напрямку противник тричі безрезультатно намагався вибити українських воїнів із займаних позицій.

Раніше повідомлялось, що бойові втрати росіян за минулу добу перевищили 1400 осіб.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна Луганськ
09.05.2025
12:36

Щоденник матері 18-річного добровольця: «Мене заселили»

Отримала це повідомлення в кав’ярні біля рекрутингового центру через 40 хвилин після того, як ми розсталися біля його воріт. Отримала – й почала ридати над телефоном, як над покійником, бо до останнього була манесенька така надійка, що його...
Країна
08.05.2025
09:00

Економічне бронювання: тема закрита?

Останні місяці тема економічного бронювання майже зійшла нанівець. Якщо минулого року народні депутати, члени уряду та навіть президент обговорювали можливі параметри та деталі, то сьогодні ця тема майже не підіймається.
Світ
07.05.2025
09:52

«Після демаршу Зеленського у нас розв'язані руки». Російські ЗМІ про Україну

...Необхідно шукати приховані місця в районі Москви і Підмосков'я, де можуть бути схрони або осередки, де ці безпілотники збираються і потім атакують регіони Росії. Десь точно має бути таємний пункт управління.
Всі статті