Найбільше зниклими безвісти російські окупанти втратили в Донецькій області

Загалом у 2024 році до Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими у рамках проекту «Хочу найти» надійшло 52 тисячі запитів від російських родин щодо зниклих безвісти військових.

Як зазначають у коордштабі, влада Росії усіляко намагається приховати інформацію про втрати, яких зазнає російська армія у спробі окупувати Україну. Тема зниклих безвісти, полонених та загиблих окупантів у Росії є табуйованою.

"Статистика звернень до проєкту «Хочу найти» демонструє зростання втрат армії агресора в Україні. Більшість заявок стосуються зниклих у 2024 році — 29 472 окупантів. Найбільше загарбників зникло в полях та посадках Донецької області — 19 025 окупантів, зокрема в Покровському (8 597) та Бахмутському (5 164) районах. Ще 3 069 окупантів зникли на території Росії, переважно в Курській області. 63% зниклих безвісти — молоді чоловіки віком 17–39 років", - зазначили у проекті.

За даними проекту, у 2024 році надано інформацію про перебування в українському полоні 1570 російських військових, із яких 397 було обміняно на Захисників України.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
27.03.2026
15:53

"Ми не говоримо про війну". Луганський щоденник

Якщо пенсіонер не дурень, у нього зазвичай дві пенсії (російська та українська), а на дві пенсії він може жити не працюючи і цілком непогано харчуватися. Тут навіть справа не в грошах, а в якомусь загальному стилі життя.
Країна
26.03.2026
14:00

Посилення мобілізації в Україні: цифровізація та тотальний облік

Мобілізація в Україні найближчим часом може перейти у значно жорсткішу і більш контрольовану фазу. Йдеться не про окремі точкові зміни, а про спробу закрити одразу кілька ключових "сірих зон".
Світ
25.03.2026
13:03

«З Києвом треба робити те саме, що зараз Іран робить з Ізраїлем». Російські ЗМІ про Україну

«Нам треба хоча б почати з мостів через Дніпро, зокрема в районі Києва. У нас є «Орєшнік». Може, пустити його на один із мостів через Дніпро? І тут же сказати, що, якщо ви не йдете за адміністративні кордони Донецької та Луганської народних...
Всі статті