Найбільша активність ворога з початку доби спостерігається на Сіверському та Покровському напрямках - Генштаб

Найбільша активність ворога з початку доби спостерігається на Сіверському та Покровському напрямках. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ станом на 13.00 24 червня.

На даний час загальна кількість ворожих атак на лінії фронту досягла 81. Агресор застосовує авіацію, бомбардує КАБами з території РФ. 

На Харківському напрямку завдано авіаударів по Вовчанську, Графському, Тихому, Терновій, Липцях, Зеленому та Охрімівці. Крім того, на цьому напрямку з початку доби відбито 6 атак противника.

 На Куп’янському напрямку тривають 3 штурмові дії в районі Стельмахівки. 

На Лиманському напрямку наразі ведуться 2 боєзіткнення в районі Невського. Всього за сьогодні окупанти намагалися просунутися на напрямку 10 разів.

4 атаки тривають на Сіверському напрямку. З початку доби ворог намагався покращити своє тактичне положення вже 20 разів. 

На Торецькому напрямку агресор атакує в районах Південного та Північного. Всього спроб покращити положення – 4. 

Найактивніше ворог намагається штурмувати на Покровському напрямку. 11 атак  - відбито, 14 - ще тривають. 

На решті напрямків обстановка без особливих змін.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті