Наглядачі за громадським транспортом у «ДНР» визнали, що автобуси зношені, а водії хами 

Основні скарги жителів окупованої частини Донецької області на роботу громадського транспорту зводяться до поганого стану автобусів і хамської поведінки водіїв. Про це йдеться в повідомленні так званого «територіального управління Ространснагляду по ДНР»

«Найчастішими приводами для їхнього написання є порушення під час посадки та висадки пасажирів, нарікання на технічні несправності та зношеність транспортних засобів, некоректна поведінка з боку водіїв», - зазначається в ньому.

15 жовтня ватажок «ДНР» Денис Пушилін Ватажок «ДНР» Денис Пушилін звертав увагу керівників окупаційних адміністрацій і транспортних підприємств на ці порушення. 

Він доручив запустити проєкт «Ввічливий водій», суть якого зводиться до розміщення «в салонах громадського транспорту контактів для оцінювання якості послуг і куди пасажирам звертатися в разі хамської поведінки».

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
11.02.2026
16:00

«Прийняття України до Євросоюзу означатиме кінець усьому». Російські ЗМІ про Україну

Реальність така, що мирний процес сьогодні знаходиться в глибокому глухому куті і виходу з нього в короткостроковій перспективі не проглядається»
Луганськ
10.02.2026
18:21

Ми - невдячні. Луганський щоденник

Стара людина з цим точно не впорається. Світ змінюється надто швидко — він не для старих. Не для слабких. І, як не дивно, у соцмережах не дякують за нові доріжки, зате нарікають на нові тарифи, на надто стрімкі зміни, на світ, який часто виявляється...
Країна
09.02.2026
16:00

Бути українцем в РФ… Продовження історії ув'язненого за "держзраду й заклики до тероризму" Геннадія Артеменка

Етнічного українця, громадянина РФ Геннадія Артеменка в Росії відправили до колонії на 18 років – по суті, за листівки з закликом до миру й спілкування українською мовою.
Всі статті