"Нафтогаз" збільшив імпорт електроенергії з Європи, щоби допомогти закрити потреби побутових споживачів

"На виконання рішення Уряду та з метою стабілізації ситуації в енергосистемі Група Нафтогаз цього тижня збільшила імпорт електроенергії з Європи. Обсяги закупівлі імпортної електроенергії вже покривають понад 50% потреб всіх підприємств Групи, як це передбачено урядовою постановою", - повідомив 24 січня голова правління НАК "Нафтогаз України" Сергій Корецький.

Він зазначив, що відповідний обсяг електроенергії вивільнено для потреб побутових споживачів.

"Координуємо свої дії з Урядом, щоб якомога швидше стабілізувати ситуацію в енергосистемі після російських обстрілів", - додав Корецький.

Раніше уряд доручив державним компаніям збільшити імпорт електроенергії  в умовах погіршення ситуації в енергосистемі України через масовані російські обстріли енергоінфраструктури.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Всі статті