Надзвичайники у Нікополі врятували з-під завалів будинку жінку

Працівники ДСНС врятували з-під завалів жінку у НІкополі на Дніпропетровщині, у будинок якої влучив російський снаряд. Про це повідомляє прес-служба ДСНС 8 грудня.

"8 грудня стався артилерійський обстріл житлового сектору міста Нікополь. Один з боєприпасів влучив в житловий будинок. Співробітники Служби порятунку врятували з-під завалу жінку 1937 року народження", - зазначається у повідомленні.

У ДСНС додали, що жінку госпіталізовано до лікарні.

Як повідомлялось раніше, кількість постраждалих від нічної ракетної атаки у Павлограді зросла до 8 людей.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті