Надзвичайники показали, як у Харкові рятували чоловіка, який опинився під завалами власного будинку після обстрілу рашистів

У Харкові близько години тривала операція з порятунку чоловіка, який опинився під завалами власного будинку після обстрілу рашистів. Про це 10 червня повідомили у ДСНС України.

"Сьогодні вдень ворог завдав масованих авіаударів по житловим кварталам міста Харкова.В результаті обстрілів пошкоджено житлові та господарчі будівлі, сталися пожежі. Є постраждалі", - нагадали рятівники.

"Під завалами одного з житлових будинків опинився чоловік 1947 р.н. Рятувальники за допомогою спецінструментів дістались до чоловіка та визволили його. Надалі бригадою екстреної медичної допомоги його  госпіталізовано до лікарні", - розповіли у ДСЧС.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті