"Надважка ніч". Росіяни обстріляли Дніпро ракетами й дронами – є постраждалий, руйнування і пожежі

Внаслідок нічного російського обстрілу у Дніпрі є руйнування, пожежі й постраждалий. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій лисак у своєму телеграм-каналі 26 травня.

"Надважка ніч. Було гучно – ворог масовано атакував область ракетами та дронами, – сказано в повідомленні. – Дісталося Дніпру. У приватному домоволодінні виникла пожежа, яку вже загасили. Пошкоджені 2 будинки та авто. Зайнялося й на двох приватних підприємствах. Вогонь рятувальники приборкали".

Зазначається, що внаслідок обстрілу понівечена заправка, постраждав її працівник. Серйозних руйнувань також зазнало транспортне підприємство.

Уточнюється, що ворог також обстріляв Марганецьку громаду з БПЛА. Минулося без жертв.

"Наслідки російської атаки могли бути куди гіршими, якби не наша неймовірна ППО, – пише Лисак. – Попередньо тільки військові з ПвК "Схід" цієї ночі над областю збили 5 крилатих ракет та 6 "Шахедів".

Раніше повідомлялось, що ворог завдав 4 ракетні й 55 авіаційних ударів за добу, застосував 36 "шахедів".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті