Над Україною вночі ППО знищила одну ворожу ракету з п'яти та 10 "Шахедів" із 11

Сили протиповітряної оборони знищили одну з п’яти ворожих ракет і 10 ударних дронів "Шахед" із 11 над територією України в ніч на 21 листопада. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в ранковому зведенні. 

"Сьогодні вночі російські окупанти завдали чергового удару по Україні, застосувавши чотири зенітні керовані ракети С-300, крилату ракету "Іскандер-К" та 11 ударних БпЛА типу "Shahed-136/131", - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що силам ППО вдалося знищити ракету "Іскандер-К" та 10 дронів "Шахед". Проте руйнувань та пошкоджень зазнали Центральна міська лікарня в Селидовому Донецької області, будівля шахти “Котляревська” та інша цивільна інфраструктура.

Напередодні у соцмережах Донеччини повідомлялося про нічні "прильоти" у Селидовому.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті