Над Харківською областю сили ППО знищили два "шахеди" під час нічної атаки

Російські окупанти запустили по Україні в ніч на 26 серпня два дрони-камікадзе типу "Shahed-136". Про це повідомили у командуванні Повітряних сил.

Військові зазначили, що напередодні ввечері було помічено численні польоти винищувачів МіГ-31К, які можуть запускати ракету "Кинджал", проте ворог застосував лише дрони-камікадзе з південного-східного напрямку.

Українські сили зафіксували пуски двох "шахедів", які були знищені протиповітряною обороною в межах Харківської області.

Як повідомлялося, на Харківщині минулої доби під вогнем окупантів перебували населені пункти чотирьох районів.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті