Начальник головного управління Пенсійного фонду в окупованій Луганській області минулого року отримала 651 тисячу гривень зарплати

Як свідчить декларація Ольги Шарунової за 2024 рік, її місячна зарплата становила понад 54 тисячі гривень. Крім того, чиновниця за рік отримала 4 тисячі гривень як ВПО та 132 тисячі гривень пенсії.

В умовах російської окупації головне управління пенсійного в Луганській області працює в дистанційному режимі. Воно не оформляє пенсії своїм землякам - внутрішньо переміщені особи обслуговуються в управліннях Пенсійного фонду України за місцем тимчасового проживання згідно з довідкою про статус ВПО. Співробітники главку ПФУ в Луганській області час від часу проводять у різних містах України консультації для жителів області.

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
06.02.2026
09:00

Аналог квартир-студій і нуль копійок з бюджету: місце компактного проживання ВПО від Біловодської громади

По суті, це звичайний одноповерховий будинок на чотири цілком окремі квартири. Для цих квартир спільним є лише коридор – аналог просторого під'їзду, тамбуру.
Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Країна
03.02.2026
15:00

Чому у січні 2026 року ВПО залишилися без виплат, та що робити

Йдеться про сотні тисяч людей, які залишилися без грошей у зимовий період, у розпал війни та відключень електроенергії. Для багатьох із них припинення пенсії означає неможливість оплатити житло, ліки або базові потреби.
Всі статті