На Запоріжжі окупаційна адміністрація перевіряє бюджетників, які не пішли на вибори

На тимчасово окупованих територіях Запоріжжя окупаційна адміністрація проводить перевірку через відсутність явки на «виборах». Про це повідомляє Центр національного спротиву у своєму телеграм-каналі 12 вересня.

"Тепер окупаційна адміністрація перевіряє бюджетників, які не пішли на вибори. Зокрема вимагають надати списків тих, хто був у період «виборів» на лікарняному чи у відпустці, підозрюючи мешканців у саботажі", - зазначається у повідомленні.

У Центрі додали, що попри те, що "голосування" тривало 11 днів, а автоматники обходили будинки - місцеві не проявили інтересу до фарсу кремля.

Нагадаємо, що за день до російського "єдиного дня голосування" в "ЛНР" намалювали понад 60% явки.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті