На Закарпатті прикордонники виявили 8 ухилянтів. Хотіли незаконно потрапити до Угорщини

На Закарпатті прикордонники виявили 8 ухилянтів. Порушники чекали два місяці в прикордонні, щоб незаконно потрапити до Угорщини, - повідомляє Держприкордонслужба України.

"Прикордонники виявили 8 чоловіків, яких супроводжували двоє осіб до місця перетину кордону. Пʼятеро з них прибули в Закарпатську область ще два місяці тому, заплатили незнайомцю по $10 000 й очікували подальших вказівок. Харчувалися та винаймали житло за власний рахунок", - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що наразі зʼясовуються всі обставини організації незаконної схеми. Щодо переправників направлено повідомлення до Нацполіції.

Як повідомлялося, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець взяв на особистий контроль розслідування смерті військовозобов'язаного на Закарпатті.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті