На Закарпатті переселенці з Луганщини, які мають інвалідність, отримали допоміжні засоби для більшої мобільності

"У гуманітарному хабі міста Свалява Старобільської районної державної адміністрації триває активна робота з підтримки внутрішньо переміщених осіб із Луганської області. Ми завжди намагаємось реагувати на індивідуальні потреби вразливих категорій наших співгромадян, забезпечуючи їх необхідною гуманітарною допомогою. Нещодавно було передано допоміжні засоби для людей з інвалідністю, які значно полегшать їхнє життя та мобільність", - повідомила очільниця релокованої з Луганщини ГО "ЦСР "Дієва громада" Оксана Очкурова у  facebook 12 січня. 

Крім того, для жінок та дітей, які опинилися у складних умовах, були видані теплі зимові чоботи.

"Якщо у вас є потреба в допомозі або бажання приєднатися до благодійних ініціатив, звертайтеся до гуманітарного хабу", - зазначила Очкурова.

Хаб працює за адресою м. Свалява Закарпатської області, вул. Чорновола, 3.

Раніше повідомлялось, що громадські активістки проведуть у Сваляві батл кулінарних традицій Луганщини й Закарпаття: окрошка проти бограча.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті