На Закарпатті облаштували прихистки для вразливих категорій ВПО

За підтримки Закарпатської організації Товариства Червоного Хреста України в області облаштували прихистки для вразливих категорій вимушених переселенців. Про це повідомляє Мінреінтеграції у своєму телеграм-каналі.

"Ці помешкання призначені для родин із дітьми, людей похилого віку та з інвалідністю, які перемістилися із небезпечних регіонів. Загалом у них зможуть проживати понад пів сотні людей", - зазначили у Мінреінтеграції.

Також у міністерстві додали, що приміщення укомплектовані побутовою технікою й меблями, встановлені засоби протипожежної безпеки та облаштовані простори для занять спортом і психосоціальної підтримки.

Як повідомлялось раніше, у Києві відкрито ще один хаб для луганчан.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті