На Закарпатті депутат підірвав гранати під час засідання сільської ради - 26 постраждалих

На Закарпатті в будівлі Керецьківської сільської ради під час засідання один з депутатів підірвав гранати. Про це повідомляє Поліція Закарпатської області у Facebook 15 грудня.

"Сьогодні об 11.37 на лінію "102" надійшло повідомлення, що в будівлі Керецьківської сільської ради Мукачівського району під час засідання сесії один із депутатів підірвав гранати", - зазначається у повідомленні.

У поліції додали, що наразі відомо про 26 постраждалих, 6 з яких у важкому стані.

Також медики проводять реанімаційні заходи щодо чоловіка, який підірвав гранати.

Як повідомлялось раніше, на Закарпатті під колеса вантажівки потрапила півторарічна дівчинка, коли її нетвереза матір відволіклась.

Статті

Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Донбас Країна
22.12.2025
23:59

Війна та люди. Що визначає майбутнє українського Донбасу

Від війни залежить, скільки громадян України виїдуть із регіону і чи буде їм кудись повертатися. Від людей - чи захочуть вони жити в країні, де їх вбиває РФ і стигматизують свої ж "національно свідомі" співвітчизники.
Всі статті