На півдні ЗСУ знищили зенітно-ракетний комплекс “ТОР” та 32 рашисти

Авіація ЗСУ нанесла три удари по опорних пунктах противника в районах Олександрівки і Максимівки - знищена техніка та жива сила ворога. Про це повідомляє Оперативне командування "Південь" за підсумком минулої доби 1 серпня.

"Загалом за бойовий день результати роботи наших підрозділів складають: 32 рашисти, самохідна гаубиця «Мста-С», зенітно-ракетний комплекс “ТОР” та ще 4 одиниці броньованої техніки. Остаточні втрати ворога - дорозвідуються", - йдеться у повідомленні.

Військові також зазначили, що протягом бойового дня нашими підрозділами присічено три спроби ворога, силами посиленого взводу в кожному випадку, провести розвідку боєм у районах Білогірки та Трудолюбівки. "Противник успіху не мав. Із втратами понад десятка рашистів та 4 одиниць броньованої техніки, ретирувався", - пишуть у ОК "Підвень".

В нашій зоні відповідальності ворогом нанесено шість ударів.

"Два ракетні удари трьома крилатими ракетами “Точка-У” по Марянському та Гранітному на Криворіжжі пошкодили об’єкти транспортної інфраструктури, трансформаторні та лінії електропередач. Людських втрат немає.  З напрямку Хрещенівки по Нововоронцовці випущено ворогом 15 реактивних снарядів з установки “Град”. Втрат нема, але є зруйновані будівлі. Понад вечір по Зеленодольській ТЕС ворог випустив 16 реактивних снарядів із ситсеми «Смерч», а паралельно влаштував і обстріл 40-ка снарядами «Градів». Зруйновано дві будівлі, без людських втрат. Тричі ворог гелікоптерами атакував наші позиції в Бериславському та Каховському районах Херсонщини, а також в Баштанському – на Миколаївщині. Наших втрат не допущено", - підсумували наші військові.

Як повідомлялося, за даними ОК "Південь", 31 серпня Збройним Силам України вдалося вразити великий ешелон із ворожою технікою у Херсонській області.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті