На Волині судили чоловіка, який не прийшов у військкомат по повістці, бо пас корів

На Ратнівщині Волинської області судили чоловіка, який отримав повістку про призов на військову службу, але у вказаний день не з’явився, бо пас корів. Про це повідомляють "Волинські новини" 10 вересня.

"Повістку Сергій А. отримав 15 червня особисто в руки. Проте у зазначений день чоловік так і не прийшов у вказане місце збору призовників. На судовому засіданні волинянин щиро розкаявся та пояснив, що не з’явився у пункт збору, бо того дня пас корів", - пише видання.

За інформацією видання, суд визнав чоловіка винним у пред’явленому обвинуваченні та призначив йому три роки позбавлення волі. Однак, враховуючи щире каяття обвинуваченого, звільнив його від відбування покарання з іспитовим строком на один рік.

Як повідомлялось раніше, СБУ "на гарячому" затримала чиновників, які продавали ухилянтам "посвідчення моряка".

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті