На військову частину під Саками в окупованому Криму впали два безпілотники - ЗМІ

Два безпілотники вночі 1 березня впали на території військової частини в Сакському районі в окупованому Криму. Про це 2 березня повідомляє низка російських ЗМІ.

Повідомляється, що інцидент стався близько другої години ночі 1 березня. Два невідомі безпілотники з'явилися в небі над частиною. Однак, як стверджують росіяни, обидва дрони вдалося збити.

В результаті обидва безпілотники впали на території частини, один з яких пізніше вибухнув. Інформацію про цей інцидент вирішили повідомити лише зараз.

Повідомляється, що постраждалих після цієї атаки нібито немає, а стіну однієї з будівель посікло осколками. Зазначимо, раніше Міноборони росії повідомляло, що в ніч на 1 березня окупований Крим зазнав масованої атаки безпілотників. Йшлося про 10 БПЛА, але всі вони нібито були збиті.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російські військові евакуюють свої родини із Криму.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті