На війні загинули вже 456 українських атлетів і тренерів національних збірних

456 українських атлетів і тренерів національних збірних загинули внаслідок агресії РФ проти України. Про це сказав в інтерв'ю DW у Брюсселі виконувач обов'язків міністра у справах молоді та спорту України Матвій Бідний.

За його словами, кількість загиблих і поранених українських спортсменів зростає практично щодня.

"Еліта українського спорту сьогодні зі зброєю в руках відстоює нашу незалежність і наше майбутнє, - підкреслив Бідний. - Ми несемо дуже великі втрати. Буквально минулого тижня загинув дворазовий чемпіон Європи з важкої атлетики, він займав четверту позицію на Олімпіаді в Ріо". Йдеться про Олександра Пелешенка, який із перших днів повномасштабного вторгнення РФ в Україну перебував у лавах ЗСУ.

Крім того, за даними глави міністерства молоді та спорту, внаслідок російських атак зруйновано понад 500 об'єктів спортивної та 100 об'єктів молодіжної інфраструктури в Україні.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті