На війні з росією загинув письменник Ігор Мисяк

На фронті загинув поет, прозаїк, автор роману "Завод" Ігор Мисяк.  Про це з посиланням на видавництво "Темпора", інформує Цензор.НЕТ.

"Стало відомо, що захищаючи Україну загинув Ігор Мисяк, автор книжки «Завод». Нема слів, щоб виразити співчуття всім, хто знав цю чудову людину…", - пише видавництво.

Ігор Мисяк народився 16 червня 1993 року на Львівщині. Навчався на історичному факультеті Дрогобицького педагогічного університету. Був активним учасником Революції Гідності. З осені 2014 до кінця літа 2015 року проходив службу в полку "Азов", санітаром на "швидкій" і бійцем-рятувальником.

На початку березня 2022 року Ігор Мисяк долучився до підрозділу Сил територіальної оборони ЗС України. Згодом опинився у лавах окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового походу. Брав участь у звільненні Херсонщини від російських окупантів.

Письменник був лауреатом конкурсу "Хортиць дзвони 2018", фестивалю "Ірпінський Парнас 2018", конкурсу "Житомир ТЕМ 2019" та фестивалю "Ан Т-Р-Акт 2020". Друкувався в журналах "Літературний Чернігів", "Дзвін", антології "Молоді голоси" та кількох альманахах.

2022 року у видавництві "Темпора" вийшла його дебютна прозова книжка "Завод".

 

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті