На війні проти України ліквідовано "перспективного" футбольного арбітра РФ

Російський футбольний арбітр Данило Шеметов ліквідований у зоні бойових дій в Україні. Про це пишуть росЗМІ з посиланням службу комунікацій Російського футбольного союзу (РФС).

"Він був перспективним суддею, незабаром мав дебютувати в Мелбет - Першій лізі і вже отримував відповідальні матчі в "шляху регіонів" Фонбет - Кубка Росії", - йдеться в повідомленні.

У ньому також повідомляється, що 31-річний Шеметов почав працювати в другій лізі в сезоні 2019/2020 і провів 41 гру, а також обслуговував п'ять матчів кубка росії.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті