На відео з відрізанням голови полоненому українцю "вагнерівці" - російський правозахисник

Російський правозахисник засновник Gulagu.net Володимир Осєчкін заявив, що до жорстокого вбивства українського військовополоненого, відеозапис якого поширився в мережі, причетний ПВК "Вагнер". Про це він сказав в ефірі ютьюб-каналу "Ходорковський Live", - пише "Медуза".

Правозахисник заявив, що зв'язався з колишнім бійцем ПВК "Вагнер" Андрієм Медведєвим, який втік до Норвегії, який впізнав на відеозаписі своїх товаришів по службі.

"Він однозначно впізнає там своїх колег, бійців ПВК "Вагнер" за характерними позивними, через те, що вони озвучують за рацією", - сказав Осєчкін. Він також оголосив про винагороду в розмірі трьох тисяч євро за інформацію про людей на відео.

Осєчкін нагадав, що в 2017 році з'явилися відеозаписи, як бійці ПВК Вагнера б'ють кувалдою полоненого в Сирії, а потім розчленовують тіло, обливають бензином і спалюють.

Раніше повідомлялося, що рашисти оприлюднили чергове відео зі стратою українського військового, якому відрізають голову. Зеленський, Єрмак і Лубінець відреагували (21+).

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті